در هیاهوی شهر کوچک بهبهان و در میان مشکلات عدیده ی مردم این دیار، بر آن شدیم تا بیایم مشکلات را ریشه یابی و اگر در توانمان بود پیشنهادی بدهیم خدمت گوش های شنوا.

کشتی وبسایت ارگانیان از ۱۲ بهمن ماه سال  ۱۳۹۲ در دریای متلاطم بهبهان انداخته شد. مقالات این وبسایت در زمینه های مختلف شهری شامل معرفی نخبگان بهبهان، بیان مشکلات شهری، مصاحبه با مسئولین و بیان دیدگاهها، معرفی پتانسیل های گردشگری و تاریخی این دیار و خلاصه هر موضوعی که محور بحث آن بهبهان باشد، در مجموعه این درگاه منتشر خواهد شد.

تلاش کرده ایم طیف نویسندگان ارگانیان را از جوانان متعهد و دلسوز بهبهانی بدون تعصب و وابستگی به طیف خاص تشکیل دهیم و بنا به سیاست های این وبسایت باید هر روز بر نویسندگان آن برای بیان دیدگاههای مختلف، افزوده شود. بنابراین در هر زمان آمادگی پذیرفتن هر نویسنده ای با هر نگاه فکری که البته حرفی برای گفتن داشته باشد را داریم. مسائل فنی وبسایت ارگانیان نیز بر عهده گروه نرم افزاری دیبا (دیبا سافت) بوده که با بکاری گیری بهترین متدهای طراحی، تلاش کرده اند فضایی مناسب را برای چشمان خسته و مهربان بهبهانی ها به ارمغان بیاورند.

تلاش مجموعه ارگانیان بر آن است تا گوشه ای از دردهای این شهر را سامان بخشیده و کمکی هر چند ناچیز به این دیار تاریخی و ارزشمند، کرده باشد. (انشالله)

مراحل ثبت وبسایت ارگانیان :

ثبت در سایت ساماندهی وزارت ارشاد (۱۳۹۳/۰۴/۱۹) :

 

مجوز ارگانیان

 

ثبت نهایی وبسایت، در دست اقدام است.

با تشکر / هیئت تحریریه وبسایت ارگانیان

 

جهت همکاری با ما، به صفحه مشارکت رجوع کنید.