پس از وقایع بیمارستان شهیدزاده و بازتاب گسترده اخبار ترور دکتر خدادوست سرپرست بیمارستان شهیدزاده، این بار یکی از شهروندان بهبهانی با نام کاربری ساسان پیامی را برای سایت ارگانیان ارسال فرمود که بر خود لازم دانستیم، آنرا خدمت خوانندگان محترم ارائه کنیم.

توجه شما عزیزان را به متن این پیام که خطاب به دکتر خدادوست نوشته شده است، جلب می کنیم :

“سلام دکتر خدا دوست.

راستی یک سوال ؟؟؟
وقتی شما را ترور کردند به خاطر شما از وزارت بهداشت به بیمارستان آمدند تا با عوامل آن برخورد کنند. اما منی که مادرم در بیمارستان شما!!! توسط پرستاران بیمارستان شما به کما رفت چه کسی پیگیر به کما رفتن مادرم شد؟ آیا شما مسئول نبودید پیگیری کنید و با پرستارانتان برخورد جدی کنید؟ یا اینکه چون مادر من پزشک نبود و یک فرد عادی بود برایتان اهمیت نداشت.

راستی دکتر جان! خوشا به حالتان که وقتی ترور می شوید مسئولین برایتان پیگیری می کنند.کاش مادر من هم پزشک بود تا زمانی که به دست پرستاران بیمارستان شما به کما می رفت با خطا کاران برخورد میشد.
دکتر جان! جانت همیشه سلامت اما چند نفر شبیه مادرم به خاطر بی مسئولیتی پرسنل قربانی شدند؟ راستی شما اصلا اطلاعی دارید از وقایع داخل بیمارستانتان و برخوردشان با بیماران؟

آیا میدانید زمانی که مادرم از ساعت هفت و نیم صبح وارد بیمارستان شد به خاطر سکته خفیف تا ساعت حدود ۳ عصر تنها اقدامی که شد گرفتن یک ام آر آی بود و پزشک هم که آمده بود فراموش کرده بود حتی دارو تجویز کند؟ راستی دکتر جان ما شنیده ایم ۴ ساعت اول از زمان سکته را زمان طلایی نامیده اند کادر بیمارستان در این ۴ ساعت طلایی برایمان چه کرد؟ کاش اورا به شیراز می بردیم یا به اهواز.

راستی دکتر جان تا ساعت حدود نه و نیم صبح حتی پزشک طب اورژانش نبود آیا میدانید چرا؟ به ما گفتند پزشک رفته استراحت کند. دکتر جان حداقل در این جور مواقع یکی را بگذارید دم درب بیمارستان تا به مراجعان اینچنینی راهنمایی کند مسیر اهواز و یا شیراز کدام طرف است.
دکتر جان به خدا اولین بارمان بود که مراجعه کرده بودیم بیمارستان شما!!! اگر از قبل آشنایی داشتیم نمیگذاشتیم مادرمان در بیمارستان شما به کما برود.

راستی دکتر جان اینها مهم نیست . سر شما به سلامت.”