آوردگاه رقابت های آسیایی او_اسپرت در تسخیر قهرمانان و دلاورمردان و بانوان نجیب بهبهانی قرار گرفت و آسیا یک بار دیگر رشادت و غیرت جوانان این شهرستان را به نظاره نشست.
سرافرازان پر قدرت بهبهانی که در اختیار تیم ملی او_اسپرت ایران بودند با کسب مدال های رنگارنگ و تلاش و غیرت خود نقش بسزایی را در قهرمانی تیم ملی او_اسپرت در بازی های آسیایی اصفهان داشتند.
ششمین دوره مسابقات قهرمانی آسایی او_اسپرت به میزبانی ایران و شهر اصفهان با حضور۲۳۷شرکت کننده در قالب ۹تیم خارجی و ۲تیم از ایران با قهرمانی ایران در کلیه بخش ها به پایان رسید این در حالی است که…
جناب آقایان یاسر پرمهر و مجتبی زرعیان با کسب مدال طلا
جناب اقایان محمد شکاری ومحسن جادی و امین خرده بین
با کسب مدال نقره
جناب آقای علیرضا گرگی مدال برنز
و هم چنین سرکار خانم حدیث سازگاری مدال نقره و سرکار خانم فریده قائدی با کسب مدال برنز
همگی از بهبهان توانستند یک بار دیگر شیرینی و حلاوت و تجلی و غرور را برای کشور عزیزمان ایران و هم چنین شهر خود بهبهان به ارمغان بیاورند و در نهایت کاپ قهرمانی این دوره از رقابت ها را استاد علی آقاجری مربی تیم ملی ایران بالای سر برد.

ارگانیان به نوبه خود این شکوه و عظمت را به قهرمانان و مربیان زحمتکش و پرتلاش(جناب آقای آقاجری و سرکار خانم زارعی) ،خانواده های آنان ،جامعه ورزشی شهرستان بهبهان و همه مردم ایران تبریک گفته ، پیروزی و سربلندی تمامی افتخار آفرینان این شهرستان را از درگاه خداوند منان مسئلت دارد.