پس از پایان شمارش آرا، آقای حبیب الله کشت زر با کسب ۴۴۳۰۰ رای در مقابل ۳۸۵۰۰ رایِ جناب آقای محمود رضا ضرغامی، برای ۴ سال عهده دار نمایندگی مردم حوزه انتخابیه بهبهان، آغاجاری، تشان، منصوریه، زیدون و حومه شد.

با هم نگاهی می اندازیم به زندگی نامه حبیب الله کشت زر :

نام : حبیب ا…
نام خانوادگی : کشت زر
حزب سیاسی : مستقل

حبیب الله کشت زر، در ۲۶ آذر ماه سال ۱۳۳۹ در خانواده ای اصیل و مردمی در دارالمومنین بهبهان چشم به جهان گشود و همچون کودکان این دیار، پای بر خاکی نهاده و ریشه در خاکی دوانده که دیار اجدادشان بوده و سرمایه میهنمان.
وی مقاطع تحصیلی خود را در کنار دوستان خویش در مدارسی همچون ابوریحان و سلطانی(بخردیان فعلی) سپری نمود و همزمان با خدمتگزاری در عرصه های مختلف مدیریتی، مدارج علمی و دانشگاهی را در دوره ی کاردانی مدیریت دولتی ،کارشناسی مهندسی کشاورزی و در مقطع کارشناسی ارشد رشته علوم اجتماعی با موفقیت و شایستگی به پایان رساند.
ایشان در سال ۱۳۶۴ به استخدام وزارت کشور درآمد و در مدت زمانی کوتاه، با اثبات شایستگی و پاکدستی، خلاقیت و نوآوری، تعامل و ارتباط متوازن خود با گروههای مختلف فکری و سیاسی توانست مسئولیت های خود را یکی پس از دیگری با موفقیت و رضایتمندی مردم و مدیران محلی و منطقه ای به سرانجام رساند.
در طول ۲۷ سال سابقه مدیریت اجرایی خود توانست شایستگی ، لیاقت و توانایی خویش را به اثبات برساند که گواه این مطلب محبوبیت و خوشنامی ایشان در بین تمامی اقشار جامعه و گروههای فکری و سیاسی است. اما مدیریت وی در کسوت شهرداری سردشت زیدون را می توان به جد دوران طلایی سوابق ایشان دانست که با بهره گیری حداکثری از وظایف و اختیارات، آشنایی و تسلط کامل بر قوانین جاری و موضوعه، اصول و مبانی بودجه ریزی و درک نظام برنامه ریزی کشور و مهمتر از آن نظارت شایسته و بایسته بر امور محوله و عوامل اجرایی خود، توانست در طول ۱۴ سال خدمت بی منت خود در شهر سردشت، توسعه ای پایدار، متوازن و شایسته مردم آن دیار را رقم بزند و به بیان بهتر با شناخت آسیب ها و تهدیدهای توسعه ای، از تمامی پتانسیل ها و ظرفیت های موجود منطقه ای و محلی بهره مند گردد.
پاره ای از سوابق مدیریتی و اجرایی :
– مدیر اجرایی طرح تعزیرات حکومتی
– معاونت اداره بازرگانی
– مسئولیت ستادهای : بسیج اقتصادی، سوخت، ازدواج، انتخابات و …
– شهردار چرام
– شهردار سردشت زیدون
– عضو مجمع شهرداران صلح جهانی ( mayors of peace )
– شهردار نمونه استان خوزستان
– عضویت در چندین کمیته و شورای تخصصی؛ شورای آموزش و پرورش، شورای هماهنگی ترافیک، کمیته برنامه ریزی شهرستان

 

برگرفته از سایت رسمی حبیب الله کشت زر