تیم فوتسال فرهنگی ورزشی اهورای بهبهان که از جوانان خوش آتیه شهرمان تشکیل شده است خود را برای حضور در مسابقات سوپر لیگ استان آماده می کند.تیم اهورا در شهرستان بهبهان به یک تیم خوب و منسجم تبدیل شده است به طوری که در هر مسابقات و یا یادواره ای جزء مدعیان اصلی بوده و همیشه حرفی برای گفتن داشته است.

پای در و دل های این جوانان که بنشینی همه و همه از عشق به فوتسال و البته موفقیت هرچه بیشتر شهرمان بدون هیچگونه چشم داشت و کمک مالی و نبودن امکانات به اندازه نیاز، صحبت می کنند. اکنون این تیم خوب و دوست داشتنی برای موفقیت شهرمان تلاش می کند که این خود جای تشکر و قدردانی دارد.

بازی های سوپر لیگ استان  قرار است در چند روز آینده برگزار شود و از همه همشهریان عزیز درخواست داریم پشت تیم مردمی و البته محبوب شهرمان را مانند دیگران خالی نکنند و با حضور خود در سالن و یا هر نحو دیگری این تیم را همراهی کنند اهورا هوادار واقعی و دلسوز می خواهد چرا که هستند کسانی که برای جلوگیری از پیشرفت این تیم از هیچ تلاشی دست نمی کشند!! و سنگ جلوی پای این  تیم نندازند و اگر شما هواداران  و همشهریان عزیز نباشید کار برای این جوانان آینده دار مشکل خواهد شد. پس بیایید همه دست به دست هم بدهیم  تاانشاالله و به لطف و یاری خداوند و حمایت بی دریغ شما همشهریان عزیز  موفق بشوند و نام بهبهان و ورزش بهبهان را بیش از بیش بر سر زبان ها بیاندازند.

تیم فوتسال اهورا بهبهان
به همین منظور باشگاه فرهنگی ورزشی اهورا بهبهان برای آمادگی هرچه بیشتر  حضور خود دراین مسابقات یک تورنمنت چهار جانبه به یاد مرحوم اسماعیل آسترش، علی حرفشنو و برادران پیر مردای برگزار کرد  که تیم شهرمان با ۲ برد و یک باخت به کار خود در این تورنمنت پایان داد و جناب آقای حجت مسیح بازیکن خوش استیل و خوش تکنیک و با اخلاق تیم اهورا با زدن ۵ گل عنوان آقایی گل این مسابقات را به خود اختصاص داد که از همین جا برای این بازیکن آروزی موفقیت داریم.
هیات فوتبال بهبهان  ضمن تقدیر و تشکر از دلسوزان ورزش مفرح و زیبای فوتسال خاصه سرپرست، مربیان و بازیکنان تیم اهورا از علاقه مندان به این رشته تقاضا می شود  تیمهای خوب “اتحاد”  و “شهید مرادی” را هم همراهی کرده تا نتایج قابل توجهی را در مسابقات لیگ امیدهای استان کسب نمایند.

تیم فوتسال اهورا بهبهان

و در پایان از طرف باشگاه فرهنگی ورزشی اهورا از جناب آقای وصلتی(ریاست محترم اداره ورزش و جوانان) ، جناب آقای  شاهرخ آذرحزین (دبیر هیات فوتبال شهرستان) ،آقای منصور درویش(رئیس کمیته فوتسال) ، جناب آقای خود ( مسؤول خوابگاه مجموعه شهید بقایی) و از تمامی کسانی که با ما همدل هستند کمال تشکر و قدردانی را دارند و همچنین از   تیم های شرکت کننده در این مسابقات:
( دانشگاه آزاد اسلامی شادگان ، یاران امیدیه و سپاهان نوین ایذه) تشکر میکنیم.
اسامی بازیکنان تیم اهورا بهبهان:
سعید ترابیده ( دروازه بان)- فاضب بهمئی(دروازه بان)- سینا خودحال (دروازه بان)- حجت مسیحی دانیال عباسی – محمد رجبی – نعیم سیاری – مجتبی کاظمی – آرمان حسنی موخر- مهرداد طیبی  افشین مادری – نریمان کاوه – رضا ظهرابی – رضا شایان پورامیر شجاعی – همایون امباز
مربیان تیم: محسن علیپور_ اسماعیل صنایی
دیگر اعضاء تیم : محمد حاجوی _ حجت طریقت جو

 

به امید موفقیت نمایندگان بهبهان در استان

 

تصاویر بیشتر :