هفته دولت در سراسر ایران عزیز همواره مصادف بوده با افتتاح طرح ها و پروژه های مختلف، از افتتاح زیرگذرها و روگذرها گرفته تا طرح های ریز و درشت حوزه های مختلف اما متاسفانه در بهبهان، امسال همچون سال های گذشته طرح آنچنان چشمگیری به بهره برداری نرسید تا حدی که افتتاح ساختمان جدید شورا در لیست خدمات شهری قرار می گیرد!!

از گلایه ها و دردهای همیشگی که بگذریم می رسیم به مراسم روز پایانی هفته دولت که روز یکشنبه هشتم شهریور ماه در تالار ارشاد با تقدیر از مدیران و کارمندان نمونه بهبهان پایان یافت.

مراسمی که با سخنرانی تکان دهنده شریعتی نماینده محترم شهرستان و ملک خدایی فرماندار محترم بهبهان رنگ و بوی متفاوتی گرفت. شریعتی از تلاش های خود برای راه اندازی مجدد پالایشگاه بیدبلند۲ و نیروگاه سیکل ترکیبی سخن گفت و از همه مردم و مسئولین خواست تا با همدلی و همزبانی مسائل و مشکلات بهبهان را حل کنند و در ادامه ملک خدایی از پتانسیل های شگفت انگیز بهبهان گفت و از جاده های برون شهری بهبهان بشدت انتقاد کرد و درد دل های خود را با مدیران و نماینده بهبهان در میان گذاشت و از همگان خواست تا به همه اختلافات موجود پایان داده و با همت مضاعف، بهبهان را از این وضعیت خارج کنند.

حرف هایی که نماینده محترم و فرماندار بهبهان بر زبان آوردند آنقدر جالب و در نوع خود تکان دهنده بود که هر کس ایشان را نمی شناخت فکر می کرد آنها جزو مردم عادی این شهرند و هیچ پستی در بهبهان ندارند و مثل سایر مردم از مشکلات موجود گله مندند غافل از اینکه هر دو عزیز، کلیدی ترین و اجرایی ترین پست های بهبهان را در اختیار دارند و بخش زیادی از این مشکلات به دستان مبارک ایشان قابل حل و پیگیری است!

در بخش پایانی مراسم نیز از تعداد زیادی از کارمندان و مدیران نمونه شهرستان تقدیر شد. از نکات جالب این همایش، انتخاب حاجی زاده، سرپرست محترم اداره فرهنگ و ارشاد بهبهان بعنوان مدیر نمونه از طرف نماینده محترم و فرماندار بهبهان بود که در نوع خود درخور توجه بود چراکه تا قبل از این، خبرهای موثقی از تلاش های نماینده محترم برای تغییرات در مدیریت این اداره به گوش می رسید. باید دید که آیا شریعتی مدیر نمونه خود را تعویض خواهد کرد  !؟

حاجی زاده بعنوان مدیر نمونه بهبهان

انتخاب حاجی زاده بعنوان مدیر نمونه بهبهان

لوح تقدیر نماینده محترم برای حاجی زاده، سرپرست اداره ارشاد بهبهان

لوح تقدیر نماینده محترم برای حاجی زاده، سرپرست اداره ارشاد بهبهان

 

هفته دولت پایان یافت اما بهبهان همان شهر همیشگی است. حرکت های مثبتی صورت گرفته اما آنقدر کم و ناچیز بوده اند که برای افتتاح در هفته دولت آن هم در مقایسه با شهرهای هم ردیف بهبهان، شوخی خنده داری به نظر می رسد.

 

 

گوشه هایی از تصاویر این مراسم :

 

عکس ها از: رضا رجبی

پی نوشت : این مراسم به همت روابط عمومی فرمانداری بهبهان برگزار شد.