در چند سال اخیر ورزش بهبهان با موفقیت هایی روبرو بوده است از فرستادن بازیکن های با استعداد به لیگ های برتر فوتسال و فوتبال از حسین بهرامی خشاب(استقلال اهواز) ، محمد طیبی (استقلال خوزستان) ، امید سینگ (سیاه جامگان مشهد) ، بهنام برزای (استقلال تهران) در رشته فوتبال و جناب اقای علیرضا رفیع پور بازیکن تیم ملی حفاری و تیم ملی در رشته فوتسال گرفته تا قهرمانی های پی در پی در رشته های مختلف دیگر .

اما روی صحبت من در اینجا ورزش فوتبال و به خصوص فوتسال است رشته ای که در میان جوانان خوب شهرمان از محبوبیت خاصی برخوردار است.

بهبهان در این رشته از گذشته تاکنون موفقیت های زیادی کسب کرده است اما متاسفانه به دلایل نامعلوم فقط سالی یکبار مسابقات فوتسال آن هم فقط به مناسبت ماه مبارک رمضان برگزار می شود که جا دارد از همه عزیزانی که این نوع مسابقات را با همه کم و کاستی ها برگزار می کنند تشکر کنم ولی به یاد داشته باشیم که ورزشکاران توانمند ما نباید از همین حق کوچک خود محروم شده چراکه حق آنان بیشتر از این هاست.

خوشبختانه با همت دوستان و با همکاری هیئت فوتبال بهبهان، بازی هایی در قالب جام حذفی پیشکسوتان بهبهان که الحق و الانصاف حرکت خوب و پسندیده ای است در قالب ۱۶ تیم و با استقبال گسترده پیشکسوتان بهبهان در حال برگزاری است.

برگزاری مسابقات فوتسال پیشکسوتان بهبهان

این حرکت می تواند برای جوانان این شهر که دوستار واقعی فوتسال  و شاید همه ی همشهریانی که ورزش دوست هستند جذاب باشد که پیشکسوتان خود را در این رشته ببینند و الگو برداری کنند. متاسفانه در چند سال اخیر علی رغم موفقیت های خوب جوانان در این رشته شاهد انواع بداخلاقی ها و ناهنجاری های ورزشی از سوی جوانانمان بوده ایم که دور از شان یک ورزشکار است و شاید یک دلیل آن این جمله که ” جوانی اوج غرور است” باشد و شاید هم برخی  جوانان خوب شهرمان از بزرگان خود در این رشته درس اخلاق و اخلاق مداری به درستی فرا نگرفته باشند که امیدواریم  با برگزاری چنین بازی هایی که مطمئنا صحنه های خوب و جذابی  چه از لحاظ اخلاقی و چه از لحاظ ورزشی رخ خواهد داد دیگر شاهد این ناهنجاری های ورزشی نباشیم.

برگزاری مسابقات فوتسال پیشکسوتان بهبهان

برگزاری مسابقات فوتسال پیشکسوتان بهبهان

برگزاری چنین بازی هایی هم برای جوانان که شاید کم کم بزرگان خود را فراموش  کرده اند جذاب است و هم برای خود این پیشکسوتان عزیز. پیشکسوتانی که همه ی آن ها قابل احترام هستند کسانی که زحمت های بسیاری برای ورزش این شهر کشیده اند و قطع به یقین اگر این نوع بازی ها بیشتر برگزار شود می تواند کمک بزرگی در راستای اخلاق و منش پهلوانی در ورزش باشدانشاالله.

 

آلبوم تصاویر بازی افتتاحیه مسابقات فوتسال پیشکسوتان بهبهان :