شنیدن خبر در مرحله اول برای خود ما هم عجیب بود و باورنکردنی ولی خب خدا رو شکر واقعیت داره، به درخواست اداره ورزش و جوانان شهرستان بهبهان و با همکاری کانون مربیان کشور و پیگیری های  آقایان هادی حق جو ( دبیر کانون مربیان کشور) که خود بهبهانی هستند،علی حق جو و غلامرضا شیرعلی ( از وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی شهراری منصوریه) مسابقه خیریه ای بین تیم ملی پیشکسوتان فوتبال ایران و منتخب پیشکسوتان فوتبال بهبهان در روز پنج شنبه ۷ خردادماه سال ۱۳۹۴ در ورزشگاه ۲۲ بهمن بهبهان برگزار خواهد شد.
کلیه عواید این بازی به بیماران سرطانی شهرستان بهبهان اختصاص داده میشود.
بر اساس صحبت های انجام شده مربیگری تیم ملی پیشکسوتان در این دیدار را آقای ناصر ابراهیمی برعهده خواهند داشت و طبق قول هایی که داده شده قرار است در این دیدار خیر خواهانه بازیکنان نامی سابق تیم ملی حضور داشته باشند.

ناصر ابراهیمی پیشکسوت فوتبال ایران

ناصر ابراهیمی پیشکسوت فوتبال ایران

کلیه هزینه های تیم ملی در این دیدار را شهرداری منصوریه بر عهده گرفته است که جا دارد در اینجا تشکر ویژه ای را از شورای شهر و شهرداری منصوریه علی الخصوص جناب آقای موحد رئیس شورای شهر منصوریه و همچنین جناب آقای محسنی شهردار محترم منصوریه بخاطر این کار بزرگ داشته باشیم.
امیدواریم این بازی خیریه تلنگری باشد برای شروع دوباره فعالیت های مهم ورزشی در شهرستان بهبهان که مدت هاست  به خواب عمیقی فرو رفته است و متاسفانه هیچ نام و نشانی از آن نیست.

 

پی نوشت : لیست نهایی بازیکنان و زمان دقیق بلیت فروشی و جزئیات دقیق تر خبر، در آینده نزدیک از همین وبسایت منتشر  خواهد شد.