سال گذشته همین روزها بود که پای در عرصه دنیای مجازی گذاشتیم.  چندین ماه قبل از آن نیز برای این کار مطالعه و برنامه ریزی کرده بودیم. راه بسیار سخت می نمود ولی به یاری خدا و دلگرمی بسیاری از عزیزان، بالاخره شروع کردیم. نخواستیم که متفاوت باشیم فقط بیان حقایق شد آرزویمان. کارمان را روی تحلیل مسائل مختلف بهبهان گذاشتیم و گاهگاهی خبر. ریشه های مشکلات بهبهان و ارائه راهکارها را ارزشمند می دانیم، شاید از این رهگذر مسئولی و یا حتی شهروندی  بتواندگوشه ای از مشکلات این شهر را مرتفع کند.

مشکلات در این یک سال بیش از آن چیزی بود که تصور می کردیم، تهمت ها، تاب نیاوردن انتقادها از سوی برخی مسئولین و حتی گاهی تهدیدها در مسیرمان ظهور می کرد ولی نقاط روشنی هنوز وجود داشت که ما را به آینده امیدوار می کرد از جمله بازتاب مثبت برخی تحلیل ها، مقالات و اقدامات.

معترفیم گاهی به دلیل عدم پختگی در نوشتار، نتوانستیم حق مطلب را ادا کنیم و مسئولی را دلخور کرده ایم اما هدفمان را تا توانسته ایم خیر درنظر گرفته ایم. بودند عزیزانی که باوجود انتقادات، از روی خیرخواهی و با ادبیات خود، ما را پاسخ گفتند.

کاری به متن پاسخ ها و مکالمات نداریم فقط از اینکه پاسخگو بوده اند از صمیم قلب از ایشان متشکریم. بر خود لازم می دانیم از آقایان دانایی، آقامیری و همچنین فرماندار محترم جهت همکاری ها و مکاتبات با این وبسایت به جهت روشن شدن پاره ای از مسائل کمال تشکر و قدردانی را بجای آوریم.

در طول یک سال گذشته، مفتخریم که علاوه بر انتشار مقالات متعدد توانسته ایم در چند مورد تاثیرگذار باشیم :

  • پیگیری مساله گوجه های آلوده و بازتاب گسترده آن
  • پیگیری و انعکاس مشکلات مسکن مهر؛ که خوشبختانه مشکل برخی از شهروندان حل شد.
  • معرفی نخبگان شهری و انتشار مشکلات ایشان
  • پیگیری مساله احداث سینما در بهبهان؛

امید داریم با حمایت های بیشتر از طرف مسئولین و مردم فهیم بهبهان گامی در جهت رفع مشکلات برداریم. در همین رابطه از تمام خطوط فکری که دغدغه مسائل بهبهان را دارند درخواست همکاری داریم.

در طول یکسال گذشته از طرق مختلف به حمایت از شخص و طیف خاص و یا حتی عناد با فرد خاصی متهم شده ایم، که در این باره پاسخی نداده ایم تا مردم شریف بهبهان خود در این راه قضاوت کنند. خدای منان را شاکریم که طیف مخاطبین ما هر روز افزایش یافته و این خود بار سنگینی است بر دوش عزیزان همراه ما.

از همه همشهریان و دلسوزانی که در بحث های مختلف در قالب کامنت های خود، بر ارزش مقالات افزوده و بعضا بسیاری از جزئیات پنهان را روشن می سازند صادقانه تشکر می کنیم و از عزیزانی که قصد تخریب اشخاص حقیقی و حقوقی و پرداختن به مسائل نامرتبط با موضوع  را دارند صمیمانه می خواهیم که برای شهر مظلوم و محروم خود قدمی دلسوزانه بردارند.

شاید برای همشهریان فهیم بهبهانی جالب باشد که عرض کنم در طول یک سال گذشته با هزینه های شخصی این وبسایت را با اشتیاق اداره کرده ایم. انشالله در طول برنامه های آتی نیز با همکاری عزیزان دلسوز، بدون هیچ منتی و حتی با دست های خالی هم برای مردم محروم بهبهان خدمت خواهیم کرد.

البته بدلیل استقبال و بازید قابل توجه مخاطبان از وبسایت، تصمیم به راه اندازی بخش  تبلیغات در وبسایت توسط هیئت تحریریه گرفته شد. که انشالله بتوانیم از این رهگذر برخی از مشکلات را مرتفع و بر کیفیت کار بیافزاییم. (جهت اطلاع از جزییات بیشتر در این باره صفحه تبلیغات ارگانیان را مطالعه بفرمایید.)

در پایان ذکر این نکته خالی از لطف نیست که اگر در جایی به دیدگاه مخاطبان از سوی ارگانیان پاسخی داده نشده است، صرفاً به این دلیل بوده که مقصود بوجود آمدن بحث های حاشیه ای به هیچ وجه نبوده است.

همانگونه که پیش تر نیز ذکر شد، تلاش ما صرفاً طرح مساله به امید یافتن راهکار بوده که اتفاقاً با دیدگاه های مثبت بسیاری از مخاطبین به این مهم نزدیک شده ایم.

 

ما به شما دلگرمیم، با ما همراه باشید …

 

با آرزوی بهترین ها برای مردم فهیم و مظلوم بهبهان

با تشکر / هیئت تحریریه وبسایت تحلیلی خبری ارگانیان