وبسایت خبری- تحلیلی سلام نو نوشت : 

بیش از ۱۰۰ خانواده شهید، روحانیون و اعضای شورای شهر بهبهان با امضای طوماری خطاب به وزیر علوم خواهان برکناری فوری ریاست دانشگاه صنعتی بهبهان شدند. در بخشی از این طومار که نسخه‌ای از آن در اختیار سلام نو قرار گرفته است آمده است:  در سال ۱۳۸۱ به برکت تلاش مسیولین محترم وزارت علوم تحقیقات و فناوری مردم شهرستان بهبهان مفتخر به داشتن دانشگاه صنعتی مزین به نام مقدس خاتم الانبیا شدند، که انتظار می‌رفت فرزندان ساعی و نخبه این دیار باستانی از مواهب و برکات آن بهره‌مند شوند، تا بتوانند دانش و فرهنگ منطقه را همپای کل کشور اعتلا بخشند. اما با گذشت زمان و (تصدی مدیر و معاونین قوم گرا و غیر مرتبط با دانشگاه صنعتی) در این دانشگاه این آرزو به سرابی برای مردم این شهرستان تبدیل گشته است، بطوریکه امیدی به اصلاح امور نداشته باشند.


در بخش دیگری از این طومار با اشاره به تخلفات گسترده موجود در این دانشگاه آمده است:

حدف نخبگان و فرهیختگان با درجات ممتاز علمی و صاحب مدارک بالای دانشگاهی از دانشگاههای بر‌تر کشور تنها و تنها بدلیل بومی بودن ظلم و تبعیضی خطرناک، ضد ملی و جرمی نابخشودنی است. 

در بخش پایانی این طومار که به امضای بیش از ۱۰۰ نفر از خانواده معظم شهدا، روحانیون و اعضای شورای اسلامی شهر بهبهان رسیده است، از وزیر محترم علوم خواسته شده علیرغم فشارهای وارده ناشی از تغییر روسای دانشگاه‌ها، فریاد تظلم خواهی مردم این دیار را شنیده و فردی شایسته را جهت ریاست دانشگاه بهبهان منصوب نماید. 

نمایی از دانشکده فنی دانشگاه صنعتی خاتم النبیا(ص) بهبهان

نمایی از دانشکده فنی دانشگاه صنعتی خاتم النبیا(ص) بهبهانگفتنی است طوماری مشابه به امضای اعضای محترم هییت علمی دانشگاه، کارمندان رسیده و قبلا در اختیار مسیولین محترم وزارت علوم قرار گرفته است. 

به گزارش سلام نو خرداد ماه سال جاری با حضور هییت بازرسی وزارت علوم تخلفات مستند و موجود در این دانشگاه در اختیار مسیولین امر قرار گرفته است که انتطار می‌رود با توجه به گستردگی تخلفات، وزیر محترم علوم اقدامی عاجل انجام دهد. 
 
اسامی امضا کنندگان در سلام نو محفوظ است.