از گوشه و کنار خبر می رسد که جناب آقای شریعتی نماینده محترم شهرستان بهبهان، در بازدیدهای نوروزی و در جمع های مختلفی که در ایام تعطیلات عید نوروز جضور داشته اند، مطالب درخور توجه ای را عنوان کرده اند که جای تامل دارد.

در یکی از این جلسات که در حضور تعدادی از جوانان و نماینده محترم مردم شریف بهبهان منعقد شد ، نماینده بهبهان ضمن اشاره به نکاتی چند این نکته را بیان کردند که بهبهانی ها باید سرمایه و پول خود را از بانک صادرات بیرون بیاوردند تا درس عبرتی برای این بانک باشد. وی خاطر نشان کرد  : من بارها این نکته را گفته ام که از آنجایی که طرف قرارداد ساخت پالایشگاه بیدبلند 2 بهبهان بانک صادرات بوده است و به این علت که به تعهدات خود پایبند نبوده لذا ضعف در کار ، پالایشگاه را در آستانه تعطیلی قرار داد . لذا نماینده محترم شهرستان از مردم و بخصوص سرمایه دارن بهبهانی خواست تا با خارج کردن سرمایه های خود از این بانک بتوانند به نوعی پیامی درخور توجه به مقامات ارشد بانک صادرات داده باشند.

مراحل طراحی پالایشگاه بیدبلند 2

مراحل طراحی پالایشگاه بیدبلند 2

لازم به ذکر است که در ابتدای عقد قرارداد برای راه اندازی پالایشگاه بیدبلند 2 ، بعد از اینکه شرکت گاز نتوانست پروژه را اجرایی کند، بانک صادرات متولی امر شد که  بدلایل مختلف که موضوع  اختلاس 3 هزار میلیاردی نیز در آن بی تاثیر نبود، نتوانست به تعهدات خود در زمینه ادامه روند احداث پالایشگاه عمل کند که خود باعث بوجد آمدن موج بیکاری برخی از جوانان عزیز بهبهانی شد.

امید است مردم شریف بهبهان با تأمل در موضوع ضمن ابراز عدم رضایت در خصوص این موضوع به همکاری با مسئولین ذیربط در پیشبرد اهداف مهم و صنعتی بهبهان پرداخته و حق شهر خود را بستانند.