با توجه به سرقت گسترده کابل های تلفن در بهبهان و ایجاد مشکل برای عده زیادی از همشهریان، و متاسفانه عدم پاسخگویی مسئولان بهبهان بویژه اداره مخابرات و فرمانداری، رسانه ارگانیان پیشنهاد می کند همشهریان به آدرس اینترنتی زیر مراجعه کرده و نسبت به این موضوع به وزارت ارتباطات طرح شکایت کنند.

( این فرآیند کمتر از ۲ دقیقه از شما زمان خواهد گرفت.)

✅ گام اول:
مراجعه به آدرس صفحه طرح شکایت به نشانی:

https://bazresi.ict.gov.ir/fa/pasokhgoee/residegi/shekayat-%D8%B4%DA%A9%D8%A7%DB%8C%D8%AA

✅ گام دوم:
پر کردن فرم شکایت ( می توانید از عنوان و متن مشابه زیر استفاده کنید):

موضوع شکایت:

قطع تلفن ثابت و اینترنت خانگی تعداد قابل توجهی از مردم بهبهان

شرح شکایت:

باسلام
متاسفانه چند ماهی است به علت سرقت گسترده کابل های تلفن، سیستم تلفن خانگی و اینترنت خانگی در شهر بهبهان برای تعداد قابل توجهی از شهروندان قطع شده و مردم با مراجعه به اداره مخابرات با این پاسخ مواجه می شوند که کابل موجود نیست، خودتان بخرید تا ما برایتان نصب کنیم!! و متاسفانه جمع زیادی هم از روی ناچاری، خود اقدام به خرید کابل مخابراتی کرده اند چراکه اغلب دانش آموز در منزل دارند و برای جلوگیری از اختلال در سیستم آموزش مجازی فرزندان خود، مجبور به این کار شده اند اما عده زیاد دیگری نیز همچنان با قطعی تلفن و به تبع اینترنت خانگی مواجه و چند ماهی است بلاتکلیف هستند. لطفاً با قید فوریت به این خواسته ابتدایی و به حق مردم بهبهان رسیدگی فرمایید.
با تشکر

✅ پایان فرآیند ثبت شکایت و دریافت کد رهگیری

اولین شکایت توسط مدیرمسئول ارگانیان به ثبت رسید.

امیدواریم با استقبال شما، زمینه های مطالبه گری در مردم بهبهان جوانه زده و در کنار هم انبوه مشکلات شهرمان را از مسیر درست و قانونی پیگیری و به حقوق ابتدایی و بدیهی خود دست پیدا کنیم.

لطفاً در صورت ثبت شکایت تصویر آن را برایمان ارسال بفرمایید.

این پیام را با دیگر همشهریان عزیزمان نیز به اشتراک بگذارید.