مدتی است بحث کمبود مراکز تفریحی در بهبهان بالا گرفته است از سینما گرفته تا پیست دوچرخه سواری. الحق و الانصاف مجموعه محترم سپاه پاسداران بهبهان در این زمینه خوب وارد عمل شده و پس از راه اندازی مکانی جهت اکران بروزترین فیلم ها، اکنون نیز یک مجموعه آبی شیک و مدرن را راه اندازی کرده است که می تواند تا حدود زیادی خلا مراکز تفریحی در بهبهان را پر کند. به همین منظور گفتگویی را با مدیر و بهره بردار این مجموعه آبی، جناب آقای امید جشان زاده ترتیب داده ایم تا بیشتر با امکانات این مجموعه آن آشنا شویم:
امید جشان زاده مدیر و بهره بردار مجموعه آبی ناحیه مقاومت بسیج بهبهان(شهید احسان فتحی) در گفت و گو با خبرنگار ارگانیان
بیوگرافی خود را برای ما بگویید؟
بنده کارشناس مدیریت ورزشی، مدرس دانشگاه –دارای سوابق و مدیریت اماکن ورزشی و استخر در سطح کشور و سوابق همکاری در پروژه های مختلف اداره ورزش و جوانان ، سپاه پاسداران ، مخابرات ، اداره کار و ….مربی ۱۰ رشته ورزشی از جمله شنا، بدنسازی و نجات غریق و همچنین از قهرمانان ملی رشته ای رزمی که در سال۲۰۰۹ در کشور اسپانیا برگزار گردید مدال برنز جهان را در رشته کیک بوکسینگ بدست آورده ام.

در مورد استخر ناحیه مقاومت بسیج بهبهان(شهید احسان فتحی) برای ما بگویید؟
مجموعه کنونی که هزینه کل بهره برداری معادل ۷ملیارد ریال بوده کلا نوسازی شده وشامل استخر بزرگ ، استخر کودک ،سونا بخار،جکوزی، حوضچه آب سرد و اتاق ماساژ می باشد. و از لحاظ خدماتی و کیفیت در سطح استان عنوان درجه ۱ استخر های استان را به خود اختصاص داده است.
دلیل بازسازی استخر چه بوده است؟
این استخر به علت گذشت سالها از تاریخ ساخت آن ،پوسیدگی تاسیسات ، کهنگی و فرسودگی ساختمان ، عدم کارایی سیستم های گرمایشی و همچنین سیستم های تصفیه آب فاقد استفاده و نیاز به بازسازی داشته و طرح ابتدایی نوسازی آن از سوی فرماندهی محترم ناحیه مقاومت بسیج بهبهان مطرح گردید که در نهایت با نظر مساعد و حمایت فرماندهی محترم سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان طرح اجرا و عملیاتی گردید.
طراحی و اجرای پروژه نیز با نظارت معاونت مهندسی محترم سپاه ولیعصر (عج) خوزستان توسط اینجانب صورت پذیرفت که الحمدالله آنگونه که شایسته جامعه محترم سپاه پاسداران، بسیج و خانواده های آنها و همچنین مردم شریف بهبهان بود،با بهترین کیفیت اجرا گردید و موجب خرسندی و رضایت فرماندهی محترم ناحیه که انصافا بنده با وجود سالها تجربه در فضاهای ورزشی و پروژه آبی اجرایی کمتر مدیری به خلاقیت و توانمندی و پر تلاشی ایشان دیده ام قرار گرفت. این مکان در روز افتتاحیه که با حضور و بدست مبارک سردار شاهوار پور بازگشایی گردید ایشان رضایت خود را اعلام داشتند و انشاالله مردم شریف بهبهان که به چنین فضایی نیاز داشتند بهره کافی و لازم را ببرند.

اکنون وضعیت کنونی استخر به چه شکل هست و استقبال مردم چگونه بوده است؟
اکنون نیز بنده و همکارانم چه در بحث نگهداری از مکان وچه در بحث کیفیت خدمات و بهداشت با تمام تلاش در حال خدمت رسانی هستیم و الحمداله مردم نیز با مراجعه و مشاهده فضای موجود و تفاوت آن با گذشته بسیار خرسند بنظر می آیند و ما هم برآنیم تا روز به روز بر کیفیت خدمات ، بهداشت و ایمنی فضا بیافزاییم.
این پروژه  برای چند نفر اشتغال زایی داشته است؟
در این پروژه ۲۰نفر مشغول بکار هستند که همگی از نیرو های فنی و موتورخانه تا منجی غریق و خدمات باشگاه و هدف مشترک یعنی خدمت به جامعه بسیج و مردم شریف بهبهان و رضایتمندی مصرف کننده در حال کار هستند.
جکوزی و سونا چه فوایدی برای افرادی که استفاده می کنند دارد؟
اولا طراحی فضای کنونی به صورتی است که استاندارد های بهداشتی در آن اعمال شده و تعداد پرسنل در آن بر کیفیت خدمات آن افزوده و مردم علاوه بر استفاده از یک استخر خوب از استخر کودک که با گاز ازن و بدون استفاده از کلر تصفیه می شود برای کودکان عزیزشان بهره می برند.
در مورد جکوزی هم باید عرض کنم مجموع جکوزی ، حوضچه آبسرد و سونا بخار در ریلکس کردن بدن درمان درد های مفصلی ، درمان های اسپاسم های عضلانی،افزایش ایمنی بدن، درمان سردرد و سرما خوردگی ،کاهش درد عمومی بدن و کاهش خستگی و موارد بسیاری موثر و مفید است.

 

 

در مورد اتاق ماساژ توضیح بدهید؟
از مواردی که ما در نظر گرفتیم بحث ماساژ درمانی بوده که امروزه در دنیا و جامعه ما بسیار مورد استقبال قرار گرفته و اکنون اتاقی مجهز و افرادی مجرب در این زمینه آماده ارائه انواع ماساژ به مردم هستند که بحث فواید ماساژ در این مقاله نمی گنجد.
بهای بلیط ها چگونه میباشد؟
در حال حاضر ۳۵%تخفیف برای عموم در نظر گرفته شده و همچنین برای آب درمانی ۵۰% و البته پرسنل محترم سپاه پاسداران و بازنشستگان و خانواده آنها در سانس های عمومی ۶۰% تخفیف دارند.
اما چیزی که لازم می دانم عرض کنم این است که مردم با این هزینه ای که پرداخت می کنند صرفا هزینه خدماتی را که دریافت می کنند پرداخت می نمایند خدماتی مانند:بهداشت خوب ، شامپو رایگان ، سشوار، و سایر خدماتی که ما در تلاش برای افزایش کیفیت آن نیز هستیم.